VFSD1-S24-S5-SIP CUI
  • Part Number: VFSD1-S24-S5-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFSD1-S24-S5-SIP CUI
    VFSD1-S24-S5-SIP CUI
    VFSD1-S24-S5-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD1-S24-S5-SIP is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A