VFB400W-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q48-S5 CUI
    VFB400W-Q48-S5 CUI
    VFB400W-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q48-S5 is described as DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"