VFB400W-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q24-S5 CUI
    VFB400W-Q24-S5 CUI
    VFB400W-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q24-S5 is described as DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM