VFB400W-Q24-S12N CUI
  • Part Number: VFB400W-Q24-S12N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q24-S12N CUI
    VFB400W-Q24-S12N CUI
    VFB400W-Q24-S12N is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q24-S12N is described as DC/DC CONVERTER 12V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"