VF-S320-15A CUI
  • Part Number: VF-S320-15A
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 180W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 241
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"