VESD2-S5-D12-SIP CUI
  • Part Number: VESD2-S5-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W +/-12V 83MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VESD2-S5-D12-SIP CUI
    VESD2-S5-D12-SIP CUI
    VESD2-S5-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VESD2-S5-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W +/-12V 83MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE