VESD1-S24-D12-SIP CUI
  • Part Number: VESD1-S24-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VESD1-S24-D12-SIP CUI
    VESD1-S24-D12-SIP CUI
    VESD1-S24-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VESD1-S24-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE