VDRS-60-15 CUI
  • Part Number: VDRS-60-15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 60W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 102
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"