VBSD2-S24-S12-SIP CUI
  • Part Number: VBSD2-S24-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 12V 167MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 245
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD2-S24-S12-SIP CUI
    VBSD2-S24-S12-SIP CUI
    VBSD2-S24-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD2-S24-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 12V 167MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.