VBSD1-S5-S12-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S5-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,394
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S5-S12-SIP CUI
    VBSD1-S5-S12-SIP CUI
    VBSD1-S5-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S5-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"