VBM-360-48 CUI
  • Part Number: VBM-360-48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 360W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 53
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"