VAWQ6-Q48-S15H CUI
  • Part Number: VAWQ6-Q48-S15H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V 400MA 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 114
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ6-Q48-S15H CUI
    VAWQ6-Q48-S15H CUI
    VAWQ6-Q48-S15H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ6-Q48-S15H is described as CONVERTER DC/DC 15V 400MA 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE