VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
  • Part Number: VAWQ6-Q24-S3R3H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 1A 3.3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 67
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
    VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
    VAWQ6-Q24-S3R3H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ6-Q24-S3R3H is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 1A 3.3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"