VAWQ6-Q24-S12H CUI
  • Part Number: VAWQ6-Q24-S12H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V 470MA 5.6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 647
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ6-Q24-S12H CUI
    VAWQ6-Q24-S12H CUI
    VAWQ6-Q24-S12H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ6-Q24-S12H is described as CONVERTER DC/DC 12V 470MA 5.6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.