VAWQ12-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VAWQ12-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 497
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ12-Q24-S5 CUI
    VAWQ12-Q24-S5 CUI
    VAWQ12-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ12-Q24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.