VASD2-S12-D12-SIP CUI
  • Part Number: VASD2-S12-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W +/-12V 83MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VASD2-S12-D12-SIP CUI
    VASD2-S12-D12-SIP CUI
    VASD2-S12-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD2-S12-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W +/-12V 83MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM