V7815W-500R CUI
  • Part Number: V7815W-500R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC REG 15V 500MA 3SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 308
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V7815W-500R CUI
    V7815W-500R CUI
    V7815W-500R is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. V7815W-500R is described as CONVERT DC/DC REG 15V 500MA 3SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK