V7806-2000 CUI
  • Part Number: V7806-2000
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC REG 6.5V 2000MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V7806-2000 CUI
    V7806-2000 CUI
    V7806-2000 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. V7806-2000 is described as CONVERTER DC/DC REG 6.5V 2000MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM