V7805-2000 CUI
  • Part Number: V7805-2000
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC REG 5V 2000MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,962
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V7805-2000 CUI
    V7805-2000 CUI
    V7805-2000 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. V7805-2000 is described as CONVERTER DC/DC REG 5V 2000MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE