SDI65-12-UC-P5R CUI
  • Part Number: SDI65-12-UC-P5R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F