SDI50-15-U-P6R CUI
  • Part Number: SDI50-15-U-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 50W
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE