SDI50-12-UC-P6R CUI
  • Part Number: SDI50-12-UC-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS