SDI30-15-UD-P5R CUI
  • Part Number: SDI30-15-UD-P5R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"