SDI18-12-U2-P6R CUI
  • Part Number: SDI18-12-U2-P6R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"