PYB30-Q48-T512 CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-T512
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 222
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB30-Q48-T512 CUI
    PYB30-Q48-T512 CUI
    PYB30-Q48-T512 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-T512 is described as DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH