PYB30-Q48-T315-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-T315-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-T315-H CUI
    PYB30-Q48-T315-H CUI
    PYB30-Q48-T315-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-T315-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM