PYB30-Q48-S5-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-S5-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-S5-H CUI
    PYB30-Q48-S5-H CUI
    PYB30-Q48-S5-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-S5-H is described as DC/DC CONVERTER 5V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE