PYB30-Q48-D12 CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB30-Q48-D12 CUI
    PYB30-Q48-D12 CUI
    PYB30-Q48-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-D12 is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM