PYB30-Q24-T315-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-T315-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-T315-H CUI
    PYB30-Q24-T315-H CUI
    PYB30-Q24-T315-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-T315-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT