PYB30-Q24-S15 CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 19
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB30-Q24-S15 CUI
    PYB30-Q24-S15 CUI
    PYB30-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM