PYB30-Q24-D15 CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB30-Q24-D15 CUI
    PYB30-Q24-D15 CUI
    PYB30-Q24-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-D15 is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"