PYB30-Q24-D12 CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 26
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB30-Q24-D12 CUI
    PYB30-Q24-D12 CUI
    PYB30-Q24-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-D12 is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM