PYB20-Q48-S3 CUI
  • Part Number: PYB20-Q48-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB20-Q48-S3 CUI
    PYB20-Q48-S3 CUI
    PYB20-Q48-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q48-S3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM