PYB20-Q24-D12 CUI
  • Part Number: PYB20-Q24-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 24
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB20-Q24-D12 CUI
    PYB20-Q24-D12 CUI
    PYB20-Q24-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q24-D12 is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH