PYB15-Q48-S3 CUI
  • Part Number: PYB15-Q48-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB15-Q48-S3 CUI
    PYB15-Q48-S3 CUI
    PYB15-Q48-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB15-Q48-S3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE