PYB15-Q48-S15-H CUI
  • Part Number: PYB15-Q48-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB15-Q48-S15-H CUI
    PYB15-Q48-S15-H CUI
    PYB15-Q48-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB15-Q48-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE