PYB15-Q24-S3 CUI
  • Part Number: PYB15-Q24-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 40
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB15-Q24-S3 CUI
    PYB15-Q24-S3 CUI
    PYB15-Q24-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB15-Q24-S3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"