PYB10-Q48-S15 CUI
  • Part Number: PYB10-Q48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB10-Q48-S15 CUI
    PYB10-Q48-S15 CUI
    PYB10-Q48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q48-S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC