PYB10-Q48-S12 CUI
  • Part Number: PYB10-Q48-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB10-Q48-S12 CUI
    PYB10-Q48-S12 CUI
    PYB10-Q48-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q48-S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH