PYB10-Q24-S3 CUI
  • Part Number: PYB10-Q24-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 49
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB10-Q24-S3 CUI
    PYB10-Q24-S3 CUI
    PYB10-Q24-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q24-S3 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X