PYB10-Q24-S12-A CUI
  • Part Number: PYB10-Q24-S12-A
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB10-Q24-S12-A CUI
    PYB10-Q24-S12-A CUI
    PYB10-Q24-S12-A is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q24-S12-A is described as DC/DC CONVERTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F