PYB10-Q24-S12 CUI
  • Part Number: PYB10-Q24-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 40
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB10-Q24-S12 CUI
    PYB10-Q24-S12 CUI
    PYB10-Q24-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q24-S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM