PYB10-Q24-D15 CUI
  • Part Number: PYB10-Q24-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB10-Q24-D15 CUI
    PYB10-Q24-D15 CUI
    PYB10-Q24-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q24-D15 is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA