PYB10-Q24-D12 CUI
  • Part Number: PYB10-Q24-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 29
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB10-Q24-D12 CUI
    PYB10-Q24-D12 CUI
    PYB10-Q24-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q24-D12 is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"