PVB3-D12-D15-D CUI
  • Part Number: PVB3-D12-D15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 100MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 48
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PVB3-D12-D15-D CUI
    PVB3-D12-D15-D CUI
    PVB3-D12-D15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PVB3-D12-D15-D is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 100MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH