PTK25-D48-S15 CUI
  • Part Number: PTK25-D48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 24W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D48-S15 CUI
    PTK25-D48-S15 CUI
    PTK25-D48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 24W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB