PTK25-D24-S5 CUI
  • Part Number: PTK25-D24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D24-S5 CUI
    PTK25-D24-S5 CUI
    PTK25-D24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG