PTK25-D24-S15 CUI
  • Part Number: PTK25-D24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 24W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D24-S15 CUI
    PTK25-D24-S15 CUI
    PTK25-D24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D24-S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 24W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD