PSK-20B-S48 CUI
  • Part Number: PSK-20B-S48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC DC CONVERTER 48V 20W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM