PSK-20B-S15 CUI
  • Part Number: PSK-20B-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC DC CONVERTER 15V 20W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE